Afyon Kirazı

Afyon Kirazı

2000 yılında kurulan firmamız, Anadolu Kiraz Tarım İthalat İhracat Ltd. Şti. Afyon Beşiktaş Spor Okulları, Beşer Ekmek ve ekmek ürünleri sanayi ve ticareti. Ltd , Endüstriyel makine endüstrisi gibi farklı iş kollarında faaliyet gösteren bir grup şirkettir. Firmamız, Anadolu Kiraz Tarım Ltd. Şti., Sultandagı ve yöresinde kiraz aktivitelerine başlamıştır. Kısa vadede yapılan yatırımlarla ticaret hayatına başlayan meyvelerin depolanması ve ticareti ile Türkiye'nin en güzel bahçelerine yatırım yaparak Avrupa ve Uzakdoğu'daki en seçkin müşterilere en kaliteli kirazları taşımaktan gurur duyuyoruz. Kuruluş yıllarında ana meslek olan taze meyve. Firmamız Sultandağı, Çay, Yakasenek, Yeşilçiftlik, Deresenek, Dereçine, Kırca, Merkezlerine olan yakınlığı nedeniyle konum açısından avantajlı konumdadır. Meyveler, meyve alımından paketlemeye kadar ülkemizdeki en son teknolojileri (renk, uzunluk, ağırlık) kullanarak ihraç etmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

1. Misyonumuz
Dünya pazarlarında firmamızın güvenilir, lezzetli, yüksek kalitedeki kirazlarını, müşterilerimize ulaşmasını sağlamak. Ürettiğimiz kiraz ve tarımsal ürünlerin kullanımını sağlarken bu alanda dünyadaki gelişmeleri ve dünyaya paralel takibini sağlamak.
2. Vizyonumuz
Dünya pazarlarında sunduğumuz ürünlerimizle tüketici memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak. Tadı lezzetiyle eşsiz sultandağı ve bölgesindeki bahçelerde ürettiğimiz kirazlarımızı Çin Uzakdoğu ve Avrupaya müşterilerimizin istediği kalite ve teknoloji ile erişimini sağlamak.